Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nábor

Hledáte zábavu, sport i prostor pro rozvoj svého dítěte? Nechte ho hrát hokej v HC Smíchov 1913. V letošním roce je nábor určen především pro kluky i holky ročníku narození 2011-2014.


Od prvních krůčků

K zahájení hokejové kariéry naši nejmenší hráči potřebují jen odhodlání a nadšení. Přímo na stadionu vám v případě potřeby vše zdarma zapůjčíme, pro větší hráče je výstroj levnější díky projektu Výstroj pro nejmenší.
Potřeba nejsou ani žádné dovednosti – pod vedením našich trenérů se každý naučí bruslit během pár týdnů.

Zábava na prvním místě

Na Smíchově nehrajeme extraligu a ani ji hrát nechceme. Naším posláním je nabídnout dětem zábavu, která je posune po stránce sportovní, umožní jim smysluplně trávit volný čas, najít si kamarády a formou hry se připravit na další život. Díky tomu vládne v našem klubu přívětivá atmosféra bez stresu a hádek.
Tento přístup však rozhodně nevede k tomu, že bychom hráli špatný hokej – hráči jako Jan Kern, Ivan Lytvynov, Kryštof Hrabík, David Vitouch nebo Filip Dušek jasně dokazují, že naši odchovanci nemají problém prosadit se v nejvyšších soutěžích nebo v mládežnických reprezentacích.

Všeobecná sportovní průprava

Hokej je sport, který každému dá skvělý postřeh, rychlost, obratnost, sílu a koordinaci pohybu. Během tréninků si však hráči vyzkouší celou řadu dalších sportů od fotbalu přes plavání až po atletiku či cyklistiku. Díky tomu zajišťujeme pro naše hráče všeobecný rozvoj sportovních dovedností, které nejen umožní vyhrávat zápasy, ale také pomohou každého udržet ve formě. Navíc si hráči osvojí návyky zdravého životního stylu, které je mohou u sportu udržet desítky let.

Zábava na celý život

Pro správného hokejistu není hokej jen výplní na odpoledne a sem tam víkend, ale může se stát jednou z hlavních náplní jeho života. A nejde jen o to, že se v našem klubu dá hrát klidně v padesáti letech. Zálibou se může stát i pro rodiče, kteří mnohdy tvoří kolektiv podobně soudržný jako samotný tým mladých hráčů, nabízí také prostor pro trenéry, rozhodčí a vedoucí týmů. Pro některé se může stát i povoláním – mnoho našich hráčů studuje trenérství ledního hokeje na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a bakalářské práce v našem klubu tvoří dokonce i studenti technických oborů, například Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze.

Program na celý rok

I když hlavní část sezony trvá od září do března, klub nabízí program skutečně na celý rok. Po skončení tréninků a zápasů na ledě mají hráči suchou přípravu plnou her v přírodě, pravidelně jezdíme také na kola. O prázdninách pořádáme především pro hráče Smíchova příměstský letní hokejový kemp a na konci prázdnin týdenní soustředění.

Vlastnosti pro život

Hrát hokej nerozvíjí člověka jen po tělesné stránce – důležitý je také rozvoj duševních schopností a dovedností. V týmu se člověk naučí, že na spoustu věcí sám nestačí a potřebuje k tomu kamarády, že se občas prohraje, že se musí snažit, i když se zrovna nedaří nebo že je určitým způsobem zodpovědný vůči svým spoluhráčům. Při výchově hokejistů klademe důraz na fair-play, slušnost, píli a poctivost.

Jak začít?

Pokud by vás lákalo si u nás nějaké tréninky vyzkoušet, neváhejte a přijďte v úterý nebo ve čtvrtek od 16:30 na trénink přípravky – první tři tréninky máte zdarma a trenéři vám na místě se vším poradí. Pokud byste měli jakékoli dotazy, můžete kontaktovat předsedu a šéftrenéra klubu Mgr. Michala Gandaloviče na e-mailové adrese gandalovic@hcsmichov.cz nebo telefonu 739 544 005. Těšíme se na vás!

Kudy k nám?

Příští domácí utkání
pátek 28.2. od 18.30 (dor.)
HC Smíchov - HC Příbram

sobota 29.2. od 17.00 (A)
HC Smíchov - HC TNP Praha

neděle 1.3. od 11.30 (stž)
HC Smíchov - HK Kralupy n. Vlt.
neděle 1.3. od 17.00 (5. tř.)
HC Smíchov - HC Hvězda
Utkání
Muži | Sobota 22.02.2020
HC Berounští medvědi - HC Smíchov 1913
3:8 (0:3, 2:2, 1:3)
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
HC Smíchov 1913 - SK Sršni Kutná Hora
5:6 sn (3:1, 0:2, 2:2, 0:1)
 
Dorost | Neděle 23.02.2020
HC Domažlice - HC Smíchov 1913
15:2 (6:0, 8:0, 1:2)
 
Starší žáci | Neděle 16.02.2020
HC Benátky nad Jizerou - HC Smíchov 1913
5:5 (2:1, 1:4, 2:0)
 
Mladší žáci | Neděle 16.02.2020
HC Benátky nad Jizerou - HC Smíchov 1913
2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
 
5. třída | Pátek 14.02.2020
HC Smíchov 1913 - HC Kobra Praha
2:11 (1:5, 1:5, 0:1)
 
Aktuální články
Skvělá atmosféra na Nikolajce pomohla mužům k prodloužení vítězné série

Ve včerejší dohrávce 20. kola krajského přeboru přivítal tým mužů pražskou Hvězdu, která v obou předešlých soubojích vstřelila o...

 
Rekordní Týden hokeje

V úterý 21. ledna 2020 se na Nikolajce konal osmý ročník Týdne hokeje, během kterého mají ti nejmenší možnost vyzkoušet si...

 
Smíchovské lišky nadělovaly radost

Poslední víkend před Vánoci se našim hráčům nadílka povedla. Kromě 5. třídy, kterou uštkla pražská Kobra, braly všechny týmy plný...

 
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
 
HC Smíchov 1913 vás zve na Týden hokeje
 
Vánoční besídka na ledě
 
Neděle přinesla dvě cenné výhry
 
Mikuláš na ledě
 
Dušičkový víkend nám svědčil!
 
Junioři se letos do nadstavby neprobojovali
 
Bannery
 
HC Smíchov 1913 - kontakt: gandalovic@hcsmichov.cz RSS