NÁBOR

NA TÉTO STRÁNCE
Základní informace  •  Buď Lišák

Základní informace

Pokud chcete začít s hokejem, přijďte na trénink kategorie přípravka (program, realizační tým). První měsíc máte zdarma, abyste si vše vyzkoušeli a v klidu se rozhodli, jestli chcete pokračovat.

Po dohodě je k dispozici i základní výstroj pro nejmenší, trenéři vám na místě se vším poradí. S dotazy se obracejte na předsedu a šéftrenéra klubu Michala Gandaloviče na e-mailové adrese gandalovic.michal@hcsmichov.cz nebo telefonu 739 544 005.

Jsme lišky. Přidej se k nám.
#BuďLišák

Lišky jsou šelmy. Divoké a hravé

Liščí rodiče si umí s mláďaty hodiny hrát a přitom je nenápadně učit a připravovat na samostatnost. Přesně tenhle mix udržujeme i my u našich nejmenších „liščat”. Stavíme na jejich divokosti, kreativitě a hravosti, ke které postupně přidáváme zodpovědnost a disciplínu. Základní dovednosti ale učíme vždy formou hry. Trénink má být zábava!

Lišky jsou bojovníci. Respektují pravidla přírody, ale nejsou agresivní

Jsme hrdé lišky, ale nevychováváme naše hráče k nenávisti k ostatním klubům. Naopak vedeme je k respektu a úctě. K sobě navzájem i k ostatním.

Lišky jsou lovci. Umí se prát a vítězit

Nehrajeme extraligu a ani to není naším cílem. V nejmenších kategoriích nehledíme na výsledky. Zároveň, chceme být klubem, který se umí statečně postavit i zdánlivě silnějším soupeřům a který umí vychovat výborné hráče.

Naši odchovanci

Lišky se nevzdávají. Dokážou přežít i v nejdrsnějších podmínkách

Stopka během covidu a pak i ztráta domácího stadionu na Nikolajce náš klub hodně oslabily. Ale nevzdali jsme se, máme nové teritorium a hledáme posily do naší smečky, abychom byli ještě silnější než dřív.

Lišky jsou obětavé. Starostlivě chrání svá mláďata

Péče o mládě je klíčovou součástí života každé lišky. I my stavíme především na výchově mláďat. Jsme a budeme rodinný klub a děti u nás mají prioritu. Mají nejlepší časy pro trénink v celé Praze a mladé trenéry, kteří jim rozumí a kteří je dokážou učit i zabavit. Viz etický kodex našich trenérů.

What does the fox say?

Málokdo ví, jaké zvuky dělají lišky, ale ony jsou mistry komunikace. Dorozumívají se prostřednictvím řady zvuků, pohybů a signálů. Chceme být klubem, který komunikuje podobně skvěle jako lišky. Vážíme si rodičů, kteří vozí liščata na tréninky, ale i od nich chceme, aby dodržovali pravidla. Viz desatero rodiče.

Lišky jsou chytré, mazané, zvědavé i ostražité

Učíme naše liščata bruslit, ale víme, že hokej není všechno (alespoň ne pro každého). Stejně důležité jako tréninky jsou pro nás kamarádi, zábava i příprava na budoucí život. Tréninkový program máme postavený téměř na celý rok a když nejsme na ledě, jsme na hřišti, v tělocvičně, bazénu nebo utužujeme partu na letním soustředění. Dbáme na všeobecnou sportovní přípravu, učíme dětí zásadám fair-play a nezapomínáme ani na výsledky ve škole.