Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci měli zlaté vánoce!

06.01.2019 | HC Zbraslav

Mladší žáci absolvovali 2 vánoční turnaje a z obou si přivezli zlaté medaile.

První turnaj (pro r. 2007 + 2008) se konal v Kralupech n. Vltavou. Hrálo se 2x15 min čistého času + 3 samostatné nájezdy. Ohromnou bojovností a souhrou jsme postupně porazili všechny soupeře. Nejprve Opočno 5:1, kde jsme inkasovali pouze z trestného nájezdu. Poté domácí Kralupy vysoko 11:0 a nakonec Neratovice také 5:1. Nedařilo se akorát v doplňkových nájezdech, kde jsme posbírali pouhý jeden bod. To nám naštěstí ve vítězství nezabránilo. Všichni, včetně rodičů a trenérů, byli neskutečně šťastni. Celý turnaj jsme završili nejen vítězným pokřikem, ale také improvizovaným ohňostrojem (děkujeme P. Höhligovi).

Na další turnaj v Děčíně jsme vyrazili hned druhý den. Tentokrát byl určen pouze pro hráče r. 2008 a ml. S pomocí dětí ze 4. třídy, jsme dali dohromady 2 lajny a doufali, že kluci nabrali přes noc nové síly. Nakonec se ukázalo, že mají sil na rozdávání. Zvládli na úvod 2 zápasy hned po sobě. A to v systému 2x20 min čistého času, kdy se každá polovina počítala jako jeden zápas. Nejprve jsme změřili síly s o něco slabším soupeřem z Litoměřic (4:0 a 6:1) a pak šli s malou přestávkou na domácí Děčín (3:0 a 1:2). Druhou půli, i když to podle výsledku nevypadá, jsme strávili většinu času v útočném pásmu. I díky výborným zákrokům Děčínského brankáře, se nám však nepodařilo víc než jednou skórovat. Bohužel jsme pak inkasovali z nájezdu, které byly nařízené místo vyloučení a poté také z jedné z mála útočných akcí soupeře. Kluci a jedno děvče si následně odpočinuli a v posledním klání převálcovali i Most (7:3 a 4:1)! Nutno vyzdvihnout našeho brankáře, který tým velmi podržel také při trestných nájezdech (z 10 nájezdů za celý turnaj pouze 3 obdržené branky).

Nezbývá než dodat: „hoši (a Irenko) děkujem“!

Ustavující členská schůze

Schůze se bude konat v pondělí 14. 1. 2019 na Nikolajce.

Medaile na závěr roku

Třeťáci na vánočním turnaji v Klatovech vybojovali stříbrné medaile!

Mistrovství světa U20 v Kanadě

Sledujte mistrovství světa, kde Českou republiku reprezentuje také náš odchovanec Jan Kern