Týden hokeje

26.09.2018 | HC Zbraslav

Na akci týden hokeje dorazilo i přes problémy 8 malých hokejistů.

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 měla na zimním stadionu Nikolajka proběhnout akce Pojď hrát hokej, v rámci týdne hokeje. Bohužel kvůli havárii vody byl uzavřen zimní stadion - za to se ještě jednou všem příchozím velmi omlouváme!

I přesto zástupci klubu čekali na nově příchozí hokejisty, které informovaly o nepředvídatelné události. Zároveň jim rozdali dárky a pozvali je na další trénink přípravky, na který všichni nově příchozí dorazili a vyzkoušeli si své první krůčky na bruslích, vstřelili své první góly a užili si tu pravou hokejovou radost. Děti si na několika stanovištích vyzkoušeli střelbu, základy bruslení, hokejový minizápas, zahráli si několik her - na babu, na mrazíka. Hlavním záměrem bylo děti nadchnout hokejem a přilákat je na další tréninky. To se povedlo, neboť děti i rodiče odcházeli spokojeni a natěšení na další trénink!

Další akce proběhne opět v měsíci lednu, proto sledujte náš web, nebo přijďte rovnou mezi nás každé úterý a čtvrtek!

Příští zápasy
Rybník trénink opět každou sobotu!

Trénink je určen pro hráče 2. a 3. třídy. Přihlašovat se můžete "zde"

Vrcholí příprava na sezónu!

Junioři ukončili přípravu a vstupují do soutěže

Pojď hrát hokej!

Přijďte ve čtvrtek (20. 9.) v 16:00 na zimní stadion Nikolajka na akci Týden hokeje

Rozpis tréninků letní přípravy

4. třída: stříbrný hattrick!

Starší dorost ukončil sezónu

Třeťáci na turnaji ve Vlašimi

Muži ukončili sezónu na 6. místě

Pozvánka na jednodenní soustředění brankářů