Muži ukončili sezónu na 6. místě

25.02.2018 | HC Zbraslav

Krátký rozhovor o minulé sezóně a té nadcházející s hlavním trenérem Michalem Gandalovičem

V krajském přeboru Prahy jste skončili na 6. místě, vnímáte sezónu jako povedenou nebo spíše nepovedenou?
Spíše nepovedenou. I když jsem se obával, že může být hůř, ale šlo o to tým nastartovat a složit základní sestavu jako základ pro příští rok, což se myslím, podařilo.

Myslíte si, že jste měli na lepší umístění v soutěži?
Určitě ano, reálně 4. místo. Bohužel tým nebyl stabilizovaný a nastupoval často ve velmi improvizované sestavě. Občas nám museli vypomáhat i dorostenci, jako například v zápase s Hvězdou "B", který jsme nakonec i vyhráli.

Jak těžko se skládal tým mužů, který Zbraslavi minulý rok chyběl?
Poměrně rychle bylo na soupisce 22 hráčů, bohužel někteří skončili velmi brzo. Potýkali jsme se také s absencí z pracovních, studijních nebo rodinných důvodů

Jak hodnotíte úroveň KP Prahy?
Úroveň soutěže nebylo špatná, odehrála se řada dobrých utkání s hodně brankami.

Jaká je budoucnost kategorie mužů na Zbraslavi v příští sezóně?
V dorostu končí dost hráčů, pokud budou chtít pokračovat, může se postavit s letošním dobrým základem solidní tým.

Co vás v sezóně překvapilo a potěšilo, co naopak zklamalo?
Určitě zájem kluků udělat partu a zahrát si. Bohužel docházka na tréninky nebyla ideální, i když chápu pracovní, studijní nebo rodinné povinnosti.

Muži | Čtvrtek 18.01.2018
HC Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha