Novinky pro zlepšení tréninkového procesu

01.12.2017 | HC Zbraslav

První předvánoční dárek pro naše hokejisty - střelnice a nový "rybník" trénink.

První novinkou je nově vytvořená střelnice na tribuně zimního stadionu Nikolajka, kterou se nám zde povedlo postavit. Pro nadšené hokejisty a pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat je to určitě příjemná novinka. Po rozcvičovně, která funguje téměř od začátku sezóny jsme pro hokejisty našli další prostor pro zdokonalování jejich hokejového umění. První si vyzkoušel střelnici trenér 3. třídy, Mgr. Roman Kepič (viz. foto), který tuto novinku uvítal a doufá, že pomůže ve střílení gólů všem zbraslavským ostrostřelcům!

Další novinkou je tzv. rybníkový trénink. Trénink je každou sobotu ráno od 7:55 do 8:55. Trénink je dobrovolný, pro každého zbraslavského hráče ročníku 2010 - 2008.
Půjde v podstatě o to, že hráči se rozdělí na dva týmy a mohou si zahrát jakoukoliv hru - jako tomu kdysi bylo na zamrzlých rybnících. Dáváme tak dětem prostor, aby sami rozhodovali o tom, co bude součástí jejich tréninku, jak se rozdělí do týmů, atd. Chceme tak vytvořit prostor a čas na ledě pro kluky a holky, ve kterém budou rozhodovat sami o tom co dělat. Nebudou tak neustále vedeni trenéry a dostanou možnost spontánně si užívat hokeje a zamilovat si ho ještě víc.

Příští utkání
Muži | Středa 13.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Sokol Žižkov

Junioři | Čtvrtek 14.02.2019
HC Slavoj Zbraslav - HC Letci Letňany

Dorost | Sobota 16.02.2019, 17:00
HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný

Starší žáci | Sobota 09.02.2019, 11:00
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Mladší žáci | Sobota 09.02.2019
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavoj Zbraslav

Týden hokeje na Nikolajce!

V neděli 27.1.2019 pořádal HC Slavoj Zbraslav ve spolupráci s Českým hokejem další z akcí v rámci Týdne hokeje!

Mladší žáci měli zlaté vánoce!

Mladší žáci absolvovali 2 vánoční turnaje a z obou si přivezli zlaté medaile.

Medaile na závěr roku

Třeťáci na vánočním turnaji v Klatovech vybojovali stříbrné medaile!

Výživa hokejistů

Mikuláš na ledě

Týmové fotografie

Junioři zahájili nadstavbu vítězně

Rybník trénink opět každou sobotu!